dřevěná razítka - výroba

Dřevěné razítko - výroba razítek s dřevěnou rukojetí.

(S typem a velikostí razítka vám rádi poradíme - stačí zaslat e-mailem údaje bez osobní návštěvy, zpracujeme návrh i kalkulaci, zašleme náhled.)

Na více kusů a rozsáhlejší firemní zakázky slevy na základě kalkulace - kontaktujte nás s poptávkou.

výroba razítka kontakt

Dřevěné razítko obdélníkové

dřevěné razítko obdélníkové - razítko s dřevěnou rukojetí

Obdélníkové razítko s dřevěnou rukojetí

Razítko obdélníkové tvaru s dřevěnou rukojetí k širokému spektru využití na úřadech pro agendy, ve firmách pro provozní záležitosti, v ekonomickém oddělení, pro účetní a tabulkové otisky aj. Razítko s dřevěným držadlem neobsahuje polštářek - pro otištění je nutno použít samostatnou podušku s barvou, která není součástí razítka.

ceny a podrobnosti na dotaz

Dřevěné razítko kulaté

dřevěné kulaté razítko - výroba razítka

Kulaté razítko s dřevěnou rukojetí

Kulaté dřevěné razítko pro různé průměry na kruhové otisky. Nejčastěji pro úřední, revizní, institucionální ale i další účely. Razítko s dřevěným držadlem neobsahuje polštářek - pro otištění je nutno použít samostatnou podušku s barvou.

ceny a podrobnosti na dotaz

Dřevěné razítko čtvercové

čtvercové razítko s dřevěnou rukojetí - výroba razítek

Čtvercové razítko s dřevěnou rukojetí

Dřevěné čtvercové razítko v různých velikostech stran pasuje ideálně pro otisky shodné výšky a šířky do čtverce. Umožní volbu menšího držadla bez zbytečných přesahů u čvercových formátů. Razítko s dřevěným držadlem (namáčí se ručně na externí podušce, která není součástí razítka).

ceny a podrobnosti na dotaz


Razítko jiného formátu

Pokud zde nenaleznete razítka potřebného provedení, neváhejte nás kontaktovat. Pokusíme se zajistit ze širokého spektra vhodný typ pro vaše potřeby.

výroba razítka kontakt