firemní razítka výroba a zpracování

Razítka - výroba razítek.

(S typem a velikostí razítka vám poradíme - stačí zaslat e-mailem údaje bez osobní návštěvy.)

Na více kusů a rozsáhlejší firemní zakázky slevy na základě kalkulace - kontaktujte nás s poptávkou.

výroba razítka kontakt

Standardní samonamáčecí razítka - obdélníková (adresní)

samobarvící razítko

Nejběžnější základní razítka pro firmy, podnikatele i jednotlivce

Základní Obdélníková razítka s automatickým namáčením pro nejběžnější použití. Dostupná v šesti velikostech.

MAXI

ZVĚTŠENÉ

VELKÉ

STŘEDNÍ

MALÉ

MINI

Razítka podlouhlá

podlouhlé razítko

Podlouhlá razítka pro širší otisky

Razítka podlouhlého tvaru pro delší texty, kde šířka výrazně převažuje nad výškou. Použití např. pro speciální jmenovky nebo delší názvy, pokud je nechceme zalamovat na více řádků (společenství vlastníků jednotek ... , aj.). Samonamáčecí. Konkrétní formát s kalkulací na dotaz dle zadání.

Razítka obdélníková - speciální formát

podlouhlé razítko

Obdélníková razítka pro speciální formáty

Razítka s různými poměry stran obdélníku pro optimální přizpůsobení velikosti strojku požadovanému formátu otisku. Využití na úřadech pro nejrůznější agendy, firemní provozní záležitosti, ekonomické úseky, účetní a tabulková razítka apod. Samonamáčecí. Konkrétní formát s kalkulací na dotaz dle zadání.

Razítka kulatá

kulaté razítko

Kulatá razítka

Kulatá razítka s různými průměry pro kruhové otisky. Nejčastěji pro úřední, revizní, institucionální ale i další účely. Samonamáčecí. Konkrétní velikost s kalkulací na dotaz dle zadání.

Razítka oválná

oválné razítko

Oválná razítka

Oválná razítka pro originální designy ve tvaru elipsy či oválu. Samonamáčecí. Konkrétní velikost s kalkulací na dotaz dle zadání.

Razítka čtvercová

čtvercové razítko

Čtvercová razítka

Čtvercová razítka různých velikostí stran pasují ideálně pro otisky shodné výšky a šířky do čtverce. Umožní volbu menšího strojku bez zbytečných přesahů. Samonamáčecí. Konkrétní velikost s kalkulací na dotaz dle zadání.

Razítka s kovovou mechanikou pro vyšší zátěž a větší formáty - stativy

kovové razítko

Stojanová razítka s kovovou mechanikou pro vyšší zátěž

Razítka s kovovou mechanikou HEAVY DUTY pro vyšší zátěž. Jejich nasazení se doporučuje v případech častějšího razítkování, typicky např. v podatelnách, účtárnách, lékárnách, ordinacích, expedicích a obdobných provozech. Stabilní konstrukce a kovová mechanika stojanového typu (stativ) je k dispozici ve více velikostech. Umožňuje i větší formáty, než poskytuje základní plastová řada. Samonamáčecí. Konkrétní formát s kalkulací na dotaz dle zadání.

Dřevěná razítka - klasika s dřevěnou rukojetí

klasická dřevěná razítka

Klasická razítka s rukojetí ze dřeva

Klasická razítka s dřevěnou rukojetí. Mnoho velikostí a rozměrů. Součástí není polštářek s barvou, pro razítkování je třeba samostatná externí poduška, kterou na přání také dodáváme. Podrobnosti s kalkulací na dotaz dle zadání.

Dřevěná razítka

výroba razítka kontakt
razítka 1

Razítka jiných rozměrů

Pokud zde nenaleznete razítko potřebného tvaru nebo velikosti, neváhejte nás kontaktovat. Pokusíme se zajistit vhodný typ ze širokého spektra vyráběných modelů různých strojků.

Štočky do razítek (tiskové desky)

Zhotovená nová razítka již štoček (tiskovou desku) obsahují a je součástí ceny. Výměnu štočků u starých razítek na výdejnách neprovádíme.

základní vzory velikostí otisků razítek
výroba razítka kontakt
razítka 2